Thursday, February 23, 2012

٭
خامنه ای از راز فعالیتهای مخفی جمهوری اسلامی پرده برداشت


ایشان که در جمع دانشمندان هسته ای سخنرانی میفرمودند در بیانات شفافی ابرازداشتند: "به دنیا ثابت میکنیم که سلاح هسته ای اقتدار آفرین نیست (روزنامه کیهان، پنجشنبه، چهارم اسفند 1390)".وی خاطر نشان کرد که جزئیات این طرح توسط جمعی از نخبگان مورد اعتماد بسیج و سپاه طراحی شده و در سه مرحله به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.در مرحله اول، جمهوری اسلامی زیر پوشش فعالیتهای صلح آمیز هسته ای، به توسعه و استتار مقادیر زیادی از سلاح و کلاهکهای هسته ای خواهد پرداخت.


در مرحله دوم، ضمن اعلام موفقیتهای هسته ای و دستیابی به بمب اتمی، جشن ملی ورود ایران به جمع کشورهای دارای سلاح هسته ای را برگزار خواهیم کرد.

در این مرحله متاسفانه با خبر میشویم که مامورین موساد با استفاده از یک جعبه ساندیس خارجی در بین بچه های حزب اللهی نفوذ کرده بودند و اطلاعات کلاسه بندی شده رو بدست آورده و در اختیار دشمن قرار دادند.


پس از اون دشمن جنایتکار با این اطلاعات، تاسیسات نظامی هسته ای ایران رو شناسایی و بمب گزاری کرده و از بین برده و انفجارهای ناشی از اون عملیات خرابکارانه کل کشور رو نابود خواهد کرد.و بدین ترتیب ثابت خواهد شد که سلاح هسته ای، اقتدار آفرین نیست!

........................................................................................

Comments: Post a Comment

Home